23.04.2013

Niezwykła Aldona oraz Beata, Iwo i Mama

W otoczeniu przesympatycznych studentów Beaty oraz Iwa z Wydziału Radia i Tv Uniwersytetu Śląskiego  Aldona pozowała dla mnie po raz kolejny. Beata, socjolożka aktualnie studiuje operatorkę, Iwo jest na reżyserii. Aldony myślę nie trzeba przedstawiać :) Podczas sesji towarzyszyła nam Mama Aldony. Przemiła i urocza. Wspólnie z Mamą Aldona prowadzi sklep z kosmetykami  https://www.facebook.com/pages/Sensi/397491606991966
http://sensi.sklep2.pl/
Od lewej Iwo Beata i Aldona
 Aldona przjechała żeby zapozować do moich 2 nowych projektów.

Aldona jako Kobieta z Głową Ptaka w masce Lidii Sajdak

Aldona otwiera oczy

Na sesję zgodzili się też Beata i Iwo, jednak obawiam się, że klisza była zepsuta lub aparat zawiódł albo mam jeszcze w aparacie klisze nieskończoną. Naprawdę czasem się gubię:)

Aldona w wielokrotnej ekspozycji

Jeśli rozliczacie się z PITów możecie wspomóc  Aldonę swoim 1% : 00000 37904 KRS 20520 Aldona Plewińska. Dziękuję z góry Kochani :)
 
 na tym zdjęciu Aldona jest bardzo podobna do swojej Babci.

Podobno zdjęcie z tulipanami zainspirowało red Marcina Kper z TV do zrealizowania dokumentu o Aldonie. ja myslę, że tak powiedział żeby mi zrobić przyjemność :)  http://www.tvp.pl/poznan/spoleczenstwo/telekurier/wideo/22112012/9196772

Tutaj kilka zdjęć z poprzedniej sesji z 2012 roku o zwariowanym lalkarzu i jego laleczkach. Pozują: Aldona, Zosia, Ena, Marcin.


 


 No i na końcu lalki czytają Pamiętnik Wendy :) Dzisiaj Światowy Dzień Książki :)


Myślę, że uda nam się jeszcze spotkać z Aldoną na sesji :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz