14.01.2012

konkursa Monohromatski svet, casopisa Refoto!

Ovim putem vas obaveštavamo da ste vi jedan od odabranih autora fotografija koje ce biti izlozene na velikoj, zavrsnoj izlozbi konkursa Monohromatski svet, casopisa Refoto!
Čestitamo!
Svečano dodeljivanje nagrada i otvaranje izložbe biće održano u Galeriji "Artget" u Beogradu (Trg Republike 5), 12. januara 2012. u 19h, a izložba će trajati od 12.1. do 19. 2.2012. godine.
Portfolio časopisa sa svim nagrađenim, pohvaljenim i fotografijama ”Monohromatskog sveta” koje do sada nismo objavili, na 6 strana,  objavljen je u januarskom izdanju časopisa Refoto broj 88, koji je uveliko u prodaji.
Ovom prilikom vas pozivamo da uvelicate otvaranje izlozbe 12.1. u 19h.
Radujemo se susretu sa vama!
Pozdrav iz redakcije casopisa ReFoto!


W skrócie: Zakwalifikowałam się do pokonkursowej wystawy:)

 NAGRAĐENI: 

1.     Goran Tešanović, Bački Jarak       


2.     Slavko Radman, Samobor, Hrvatska3.    Tijana Jovanović, Kragujevac 

A tam gdzieś pomiędzy innymi moje zdjęcie:) 

11.  Anna Andrzejewska, Poljska


Jak widać wystawa cieszyła się dużym powodzeniem.Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym oraz zakwalifikowanym do wystawy, gratuluję;)
4 komentarze:

 1. Pierwsza praca ciekawa. U nas taką wystawę, opartą na podobnym pomyśle, miała kilka lat temu Monika Dmowska (WSSiP w Łodzi, ASP w Poznaniu). Kolejne nagrodzone zaś prace problematyczne, a może nawet banalne..., ale to jest urok startu w konkursie.

  OdpowiedzUsuń
 2. GRATULUJĘ BARDZO I CIESZĘ SIĘ ŻE GOŚCIŁEM CIĘ U SIEBIE - POZDRAWIAM LEONARD

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Krzysztofie, tak to już jest z konkursami. Panie Leonardzie mnie również jest miło i dziękuję za wyróżnienie. Pozdrawiam Anna

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwsza nagroda - bardzo ciekawa, twarze starych ludzi są niesamowite. Gratuluję zasłużonego uczestnictwa w wystawie. ;)

  OdpowiedzUsuń